Main | Registration | Login | RSSKetvirtadienis, 2024-05-02, 9:35 PM

Prisijungę dabar: 1
Svečiai: 1
Vartotojai: 0
Login form
Main » 2011 » Birželis » 13 » KROSNIŠKIAI IR VĖL LAZDIJŲ RAJONO „EŽIOGOLO“ ČEMPIONAI
1:20 PM
KROSNIŠKIAI IR VĖL LAZDIJŲ RAJONO „EŽIOGOLO“ ČEMPIONAI
Birželio 8 dieną Simno gimnazijos naujajame stadione vyko Lazdijų rajono "EŽIOGOLO" finalinės varžybos. Jaunesniųjų amžiaus grupėje varžėsi Krosnos, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinių mokyklų, Šeštokų vidurinės mokyklos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komandos. Vyresniųjų tarpe varžėsi Krosnos pagrindinės, Šeštokų vidurinės, Seirijų A. Žmuidzinavičiaus ir Veisiejų gimnazijų komandos.

Jau antrus metus iš eilės krosniškiai Lazdijų rajone nenugalimi. Tiek jaunesni, tiek ir vyresni po atkaklios kovos nugalėjo visus varžovus ir tapo Lazdijų rajono „EŽIOGOLO" čempionais. Jaunesniųjų amžiaus grupėje Lazdijų rajono „EŽIOGOLO" čempionais tapo: A. Margelis (kap.), D. Vitkauskas, P. Škarnulis, N. Bartusevičius, G. Stravinskaitė, I. Kairytė, I. Bučinskas, M. Slipkauskas, E. Ribinskas, K. Ramanauskas, V. Simanaitis, komandos treneris V. Jasevičius. Vyresnioųjų amžiaus grupėje Lazdijų rajono „EŽIOGOLO" čempionais tapo: M. Grigaliūnas (kap.), V. Brazinskas, A. Zailskas, Ž. Simanaitis, D. Pavasarytė, S. Lukošiūtė, G. Mikšras, V. I vanauskas, G. Simanaitis, komandos treneris V. Jasevičius. 1998 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupėje Krosnos pagrindinės mokyklos I komanda pirmosiose rungtynėse lygiosiomis 0 : 0 sužaidė su Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos futbolistais. Antrosiose rungtynėse gana lengvai 2 : 0 nugalėti varžovai iš Šeštokų. Lemiamose rungtynėse 11 : 0 sutriuškinti varžovai iš Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagrindinės mokyklos. Dėl geresnio įvarčių santykio Krosniškiai tapo rajono čempionais ir iškovojo teisę atstovauti Lazdijų rajoną Alytaus apskrities „EŽIOGOLO" žaidynėse. Antrą vietą turnyre iškovojo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, trečią – Šeštokų vidurinės mokyklos, ketvirtą - Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagrindinės mokyklos komandos.
 1995 - 1997 metų gimimo grupėje Krosnos pagrindinės mokyklos I komanda be didesnio vargo 3 : 0 nugalėjo Šeštokų vidurinės mokyklos ir po atkaklios kovos 1 : 0 Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos komandas, ir iškovojo pirmą vietą rajone, bei teisę atstovauti Lazdijų rajoną Alytaus apskrities „EŽIOGOLO" futbolo žaidynėse. Antrą vietą, dėl geresnio įvarčių santykio, iškovojo Seirijų gimnazijos „EŽIAI", trečią – Šeštokų vidurinės mokyklos komanda. Veisiejiškiai kaip ir pernai į finalines „EŽIOGOLO" varžybas neatvyko.
 Varžybų dalyviai ir prizininkai apdovanoti Alytaus apskrities futbolo federacijos diplomais ir FK "Simnas" klubo kalendoriais. Čempionai, kaip ir pernai, apdovanoti LFF orginaliomis „Hummel" futbolo aprangomis. Krosnos pagrindinės mokyklos direktorius mokslo metų užbaigimo šventės metu abi komandas apdovanojo medaliais, šakočiais ir gaiviaisiais gėrimais. Abiejų komandų vardu norėtume padėkoti visiems: Krosnos pagrindinės mokyklos vadovybei, mokytojams, tėvams, kurie mumis tikėjo, mus suprato, padėjo pasiruošti ir kartu džiaugėsi pergale. Krosnos mokykla maža – bet jos siekiai dideli. Birželio 18 dieną, Simno gimnazijos stadione, vyks Alytaus apskrities "EŽIOGOLO" finalinės varžybos.
Views: 1373 | Added by: seldas | Rating: 0.0/0