Main | Registration | Login | RSSPirmadienis, 2024-04-29, 9:02 AM

Svečiai: 1
Vartotojai: 0
Login form
Main » 2011 » Gegužė » 09

2011 – 04 – 14 dieną Lazdijų sporto centre vyko Lazdijų rajono pagrindinių mokyklų 3x3 krepšinio varžybos. Turnyre dalyvavo keturios komandos: Krosnos, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės, Budviečio ir Aštrios Kirsnos. Varžybos vyko rato sistema, visos komandos sužaidė tarpusavyje. Po labai atkaklios kovos, visus susitikimus laimėją rajono čempionais tapo Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinės mokyklos komanda, antrą vietą iškovojo Krosniškiai, vos vieno taško skirtumu, nusileidę Kapčiamiesčio mokyklos komandai (Girmantas Boza 10 kl., Mindaugas Simanaitis 10 kl., Jonas Žaliuikas 10 kl., Augustas Zailskas 8 kl.). Komandą ruošė Vaidas Jasevičius. Treti liko Aštrio Kirsnos, ketvirti – Būdviečio pagrindinės mokyklos moksleiviai. Varžyboms teisėjavo Darius Liaukevičius. Komandos ir žaidėjai buvo apdovanoti Lazdijų sporto centro diplomai ... daugiau »
Views: 1155 | Added by: seldas | Date: 2011-05-09 | Comments (0)