Main | Registration | Login | RSSKetvirtadienis, 2024-05-02, 1:58 AM

Prisijungę dabar: 1
Svečiai: 1
Vartotojai: 0
Login form
Main » 2011 » Spalis » 14 » Krosniškiai Lazdijų rajono moksleivių kroso varžybų nugalėtojai
12:57 PM
Krosniškiai Lazdijų rajono moksleivių kroso varžybų nugalėtojai

Spalio 4 dieną Lazdijų miesto stadione vyko Lazdijų rajono moksleivių kroso varžybos. Moksleiviai buvo suskirstyti į dvi grupes: pirma grupė - vidurinių mokyklų ir gimnazijų, antra grupė – pagrindinių mokyklų. Antrus metus iš eilės Krosnos pagrindinės mokyklos bėgikai rajone neturėjo sau lygių – iškovojo pirmąją vietą. Mokinius rengė kūno kultūros mokytojas Vaidas Jasevičius. Antri liko Stebulių, treti – Kapčiamiesčio Emilijos Pleterytės pagrindinės mokyklos bėgikai.
   Absoliučiu savo grupės bėgimo čempionu tapo Krosnos pagrindinės mokyklos 9 klasės moksleivis Augustas Zailskas 1 kilometrą nubėgęs per 3,09,07., kuris abdovanotas Lazdijų sporto centro aukso medaliu ir diplomu. Tarp vidurinių ir gimnazijų nenugalimi buvo mūsų kaimynai iš Šeštokų vidurinės mokyklos, antri liko Šventežerio vidurinės mokyklos moksleiviai, treti - Seirijų Antano Zmuidzinavičiaus gimnazijos moksleiviai. Sveikiname Lazdijų rajono moksleivių kroso varžybų nugalėtojus Krosnos pagrindinės mokyklos moksleivius: Augustą Zailską (9 kl.), Eimantą Mikulskį (9 kl.), Giedrių Jocevičių (8 kl.), Žilviną Simanaitį (9 kl.), Gabrielę Stravinskaitę (7 kl.), Vilmą Juodsnukytę (9 kl.), Irmantę Kairytę (7 kl.), Samantą Lukošiūtę (10 kl.).
Views: 924 | Added by: seldas | Rating: 0.0/0