Main | Registration | Login | RSSTrečiadienis, 2024-05-01, 8:48 PM

Svečiai: 1
Vartotojai: 0
Login form
Main » 2011 » Spalis » 14

Spalio 4 dieną Lazdijų miesto stadione vyko Lazdijų rajono moksleivių kroso varžybos. Moksleiviai buvo suskirstyti į dvi grupes: pirma grupė - vidurinių mokyklų ir gimnazijų, antra grupė – pagrindinių mokyklų. Antrus metus iš eilės Krosnos pagrindinės mokyklos bėgikai rajone neturėjo sau lygių – iškovojo pirmąją vietą. Mokinius rengė kūno kultūros mokytojas Vaidas Jasevičius. Antri liko Stebulių, treti – Kapčiamiesčio Emilijos Pleterytės pagrindinės mokyklos bėgikai.
   Absoliučiu savo grupės bėgimo čempionu tapo Krosnos pagrindinės mokyklos 9 klasės moksleivis Augustas Zailskas 1 kilometrą nubėgęs per 3,09,07., kuris abdovanotas Lazdijų sporto centro aukso medaliu ir diplomu. Tarp vidurinių ir gi ... daugiau »
Views: 923 | Added by: seldas | Date: 2011-10-14 | Comments (0)