Main | Registration | Login | RSSPirmadienis, 2024-04-29, 9:46 AM

Prisijungę dabar: 1
Svečiai: 1
Vartotojai: 0
Login form
Main » 2011 » Gegužė » 2 » Krosnos pagrindinės mokyklos futbolininkai rajono čempionai
10:25 AM
Krosnos pagrindinės mokyklos futbolininkai rajono čempionai

2011 – 04 – 28 dieną Veisiejų centriniame stadione vyko Lazdijų rajono moksleivių futbolo 5x5 varžybos tarp pagrindinių mokyklų komandų. Turnyre dalyvavo keturios komandos: Stebulių, Krosnos, Aštrios Kirsnos ir Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindindinės mokyklos. Varžybos vyko rato sistema, visos komandos sužaidė tarpusavyje. Rajono čempionais tapo Krosnos pagrindinės mokyklos komanda (Mindaugas Simanaitis 10 kl., Daiva Pavasarytė 10 kl., Martynas Grigaliūnas 9 kl., Vaidas Brazinskas 9 kl., Augustas Zailskas 8 kl., Augustas Margelis 7kl., Vytautas Ivanauskas 7kl., Gražvydas Simanaitis 7 kl., Ignas Bučinskas 5 kl. ) laimėjusi visus tris susitikimus: Stebuliai – Krosna 0 : 8, Kapčiamiestis – Krosna 0 : 3 ir Aštri Kirsna – Krosna 0 : 4 (Komandos treneris Vaidas Jasevičius). Antrą vietą turnyre iškovojo Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinės mokyklos komanda, iškovojusi dvi pergales, treti liko Aštrios Kirsnos (dėl geresnio įmuštų praleistų įvarčių santykio), ketvirti Stebulių pagrindinės mokyklos moksleiviai. Varžyboms teisėjavo Teisutis Targauskas. Komandos ir žaidėjai buvo apdovanoti Lazdijų sporto centro diplomais
Views: 945 | Added by: seldas | Rating: 0.0/0