Main | Registration | Login | RSSTrečiadienis, 2024-05-01, 11:38 PM

Prisijungę dabar: 1
Svečiai: 1
Vartotojai: 0
Login form
Main » 2011 » Spalis » 24 » Krosnos pagrindinės mokyklos futbolistai - FK "Simnas" vaikų futbolo taurės prizininkai
1:09 PM

2011 m. spalio mėn. 13 d. Simno gimnazijos naujajame stadione vyko FK "Simnas" vaikų futbolo taurės varžybos. Labai įdomios ir atkaklios kovos virė dviejose amžiaus grupėse, rungtyniavo 8 komandos.
 1996 – 98 gimimo metų grupėje visas varžoves nugalėjo Simno gimnazijos „Ežiai", antri liko Prienų „Ąžuolo" pagrindinės mokyklos futbolininkai, trečią vietą iškovojo Krosnos pagrindinės mokyklos komanda, ketvirta liko Keturvalakių pagrindinės mokyklos komanda iš Vilkaviškio rajono.
 1999 m. ir jaunesnių vaikų grupėje geriausiai sekėsi Simno gimnazijos „Ežiukams", antra vieta atiteko Krosnos pagrindinės mokyklos futbolininkams, treti liko Birštono sporto centro atstovai, ketvirtoje vietoje – Gižų pagrindinės mokyklos mergaičių komanda iš Vilkaviškio rajono.
 Geriausių vartininkų prizai atiteko Kamilei Zaveckaitei iš Gižų ir Arnui Bakiui iš Prienų. Naudingiausiais komandų žaidėjais pripažinti – Justinas Šveiteris ir Albertas Gaulia iš Simno, Vytautas Ivanauskas ir Ignas Bučinskas iš Krosnos, Karolis Rutkauskas iš Keturvalakių, Tomas Jonyka iš Prienų, Edvinas Stražinskas iš Birštono ir Greta Paltanavičiūtė iš Gižų. Nugalėtojų komandoms įteiktos taurės, komandų prizininkių žaidėjams – medaliai, geriausiems žaidėjams – atminimo dovanėlės.
 Turnyrą finansavo Alytaus rajono savivaldybė, skyrusi lėšų FK"Simnas" parengtam projektui „Stadione geriau – 4". Prizus naudingiausiems komandų žaidėjams skyrė UAB "Sports mode”, prekiaujanti LEGEA ir SELECT firmų produkcija.
Views: 1230 | Added by: seldas | Rating: 0.0/0